1:Що таке Запорізька Січ? 2:Хто такі реєстрові козаки? 3:Яке місто зробиврезиденції реєстрових козаків Стефан Баторій? 4:Назвіть основні клейноди Війська Запорозького.5:Назвіть основні передумови виникнення Запорізької Січі.6: ...
1:Що таке Запорізька Січ? 2:Хто такі реєстрові козаки? 3:Яке місто зробиврезиденції реєстрових козаків Стефан Баторій? 4:Назвіть основні клейноди Війська Запорозького.5:Назвіть основні передумови виникнення Запорізької Січі.6: Охарактерезуйте устрій Війська Запорозького.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Це головна військова база козаків,своєрідна столиця запорізьких земель.