1.Спиши дієслова.Познач наголос.Вставляючи пропущені букви. Поміт...ш,покушту...ш,поласу...мо,володі...те,поліч...ш,ліч...мо,вирост...ш,зігн...те,стукот...ш,здобуд...ш,перемож...мо,розкро...ш,крут...те,заго...ш,заго...мо,вивч.....

1.Спиши дієслова.Познач наголос.Вставляючи пропущені букви. Поміт...ш,покушту...ш,поласу...мо,володі...те,поліч...ш,ліч...мо,вирост...ш,зігн...те,стукот...ш,здобуд...ш,перемож...мо,розкро...ш,крут...те,заго...ш,заго...мо,вивч...мо. 2.З трьома дієсловами на вибір склади і запиши три речення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
помітиш, покуштуєш, поласуємо, володієте,полічиш, лічимо, виростиш, зігнуте, стукотиш, здобудиш, переможемо, розкроєш, крутити, загоєш, загоємо, вивчимо,  Давай разом поласуємо морозивом. Ми обовязково переможемо на цих змаганнях. Ти здобудиш цю перемогу.