1)Три ручки коштують 27 грн., а один альбом -15 грн. На скільки гривень ручка дешевша за альбом? 2)Мама зібрала 8 жовтих яблук і 19 червоних. Вона давала трьом дітям щодня по яблуку. На скільки днів вистачило цих яблук?

1)Три ручки коштують 27 грн., а один альбом -15 грн. На скільки гривень ручка дешевша за альбом? 2)Мама зібрала 8 жовтих яблук і 19 червоних. Вона давала трьом дітям щодня по яблуку. На скільки днів вистачило цих яблук?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Ручка дешевле альбома на-6 грн. 2) Яблок хватило на 9 дней.
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы