1)твірнаконуса = L,і утворює з площиною основи кут альфа.Знайдіть площу осьового перерізу конуса. 2)кулю перетнуто площиною на відстані 6см.від центра.Площа перерізу =64Пи см?.Знайдіть радіус кулі. 3)Радіуси основ зрізаного кон...

1)твірнаконуса = L,і утворює з площиною основи кут альфа.Знайдіть площу осьового перерізу конуса. 2)кулю перетнуто площиною на відстані 6см.від центра.Площа перерізу =64Пи см?.Знайдіть радіус кулі. 3)Радіуси основ зрізаного конуса =3см. і 7см,а твірна 5см.Знайдіть площу осьового перерізу конуса.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) радиус площади сечения равен 8 см, по теореме Пифагора расстояние до площи от центра и радиус площади сечения в сумме дадут радиус сферы, то есть 64+36=100, радиус равен 10 см. 1) высота конуса равна h=L*sin a, радиус R=L*cos a, S=2*h*R=2*L^2*cos a * sin a 3)S=пи*L*(R+r)=157 см2