1.Укажіть галузь, що належить до діловоъ інфраструктури України.А) реакційно-туристичне господарствоБ) побутове обслуговуванняВ) державне управлінняГ) науковий комплекс.2. Укажіть туристично-рекреаційний центр, формування якого...

1.Укажіть галузь, що належить до діловоъ інфраструктури України. А) реакційно-туристичне господарство Б) побутове обслуговування В) державне управління Г) науковий комплекс. 2. Укажіть туристично-рекреаційний центр, формування якого пов"язане  з місцевими цілющими мінеральними водами. А)Трускавець Б)Білгород-Дністровський В)Ялта Г)Буковель
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. г 2 а (це моя думка)