1)Укажіть ряд дієслів, які змінюються за особами: А) Порадив, слухаю, зрозумієте Б) Опанував, вітали, росла. В) Розшукаю, спитаємо, знало. Г)Запитую, розкажеш, малюють. 2)Укажіть ряд дієслів, які не мають складеної форми майбут...

1)Укажіть ряд дієслів, які змінюються за особами: А) Порадив, слухаю, зрозумієте Б) Опанував, вітали, росла. В) Розшукаю, спитаємо, знало. Г)Запитую, розкажеш, малюють. 2)Укажіть ряд дієслів, які не мають складеної форми майбутнього часу: А.) Рахувати, здійснювати, відновлювати. Б) Поздоровити, обладнати, утворити. В) Пробувати, перечитувати, зігрівати. Г) Закладати, підбирати, гукнути.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. б) в) 2. а) г)  думаю так