1.)Укажіть у дужках вид кожного односкладного речення: Лишайтесь,матусю,навіки лишайтесь,не йдіть. І нам робилося трохи сумно ,проте ненадовго.   2.)Укажіть у дужках спосіб вираження головного члена в кожному односкладному рече...

1.)Укажіть у дужках вид кожного односкладного речення: Лишайтесь,матусю,навіки лишайтесь,не йдіть. І нам робилося трохи сумно ,проте ненадовго.   2.)Укажіть у дужках спосіб вираження головного члена в кожному односкладному реченні: О Господи,прости нам цю ганьбу! У срок першому Макарових хлопців забрали на війну. Смутку не почулось у іі словах.   ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Означено особове Безособове