1.Укажіть,  як можна заразити вірусом комп'ютер:а)включити ЕОМ;б)попрацювати з чужою неперевіреною дискетою;в)завантажити з вінчестера гру;г)завантажити файли з електронної пошти;2.Визначте, чи бувають нешкідливі віруси:а)так;б...

1.Укажіть,  як можна заразити вірусом комп'ютер: а)включити ЕОМ; б)попрацювати з чужою неперевіреною дискетою; в)завантажити з вінчестера гру; г)завантажити файли з електронної пошти; 2.Визначте, чи бувають нешкідливі віруси: а)так; б)ні; в)вони всі шкідливі 3.Укажіть, якої групи вірусів немає: а)файлово-завантажувальних; б)нерезидентних; в)формат-вірусів; г)стелс-вірусів; 4.Якщо є підозра на вірус, що треба робити відразу: а)вимкнути ЕОМ; б)запустити антивірусну програму; в)перезавантажити ЕОМ; г)відформувати вінчестер; 5.Що не допоможе видалити з диска комп'ютерний вірус? а)дефрагментація  диска; б)перевірка антивірусною програмою; в)формування диска; 6.Комп'ютерні віруси: а)виникають у зв'язку зі збоями в роботі пристроїв комп'ютера; б)є наслідком помилок ОС в)пишуться людьми спеціально для завдання збитків користувачам комп'ютера; г)мають біологічне походження; д)зароджуються при роботі невірно записаних рекламних продуктів;
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. б)попрацювати з чужою неперевіреною дискетою;    в)завантажити з вінчестера гру;    г)завантажити файли з електронної пошти; 2.а)так; 3.Укажіть, якої групи вірусів немає: Цього не знаю. (( 4. б)запустити антивірусну програму; 5. а)дефрагментація  диска; 6. в)пишуться людьми спеціально для завдання збитків користувачам комп'ютера;
Гость
1) Г,Б 2) А 3) Г 4) Б 5) А 6) В