1. Укажіть, як народні називаються пісні, що створені в часи існування Запорізької Січі: а) чумацькі; б) кріпацькі; в) козацькі. 2) Укажіть, якою є зав’язка історико-художньої повісті І. Франка «Захар Беркут» а) вирішальна би...

1. Укажіть, як народні називаються пісні, що створені в часи існування Запорізької Січі: а) чумацькі; б) кріпацькі; в) козацькі. 2) Укажіть, якою є зав’язка історико-художньої повісті І. Франка «Захар Беркут» а) вирішальна битва тухольців з монголами; б) блискуча перемога тухольців; в) несподівана поява непроханих гостей у Карпатах. 3)  Що було метою подорожі Климка (Гр.Тютюнник «Климко» а) олія; б) сіль; в) чоботи; г) молоко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я думаю что козацькі. А дале не знаю