1)Установіть послідовність зменшення середньої густоти населення в країнах Азії.  А. Мянма Б. Індія В. Бангладеш Г. Монголія   2)Установіть відповідність між галузями спец. с/г і країнами1 вирощування винограду                 ...

1)Установіть послідовність зменшення середньої густоти населення в країнах Азії.  А. Мянма Б. Індія В. Бангладеш Г. Монголія   2)Установіть відповідність між галузями спец. с/г і країнами 1 вирощування винограду                           А. Шрі-Ланка 2 вирощування бавовнику                           Б. Узбекистан  3.вирощування рису                                      В. Вірменія 4 вирощування джуту                                    Г. Філіпіни                                                                            Д. Бангладеш
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б,в.г,а)))))))))))))))))