1.Утворіть усі можливі форми ступенів порівняння прикметників. Молодий, короткий, глибокий, високий, низький, дорогий, добрий, поганий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
молодий,молодший ,наймолодший. короткий,коротший, найкоротший. глибший,найглибший. вищий,найвищий. нижчий,найнижчий. дорожчий,найдорожчий. кращий,найкращий. гірший,найгірший.