1/Утворити від слів дорога, мова прикметники всіма можливими способами. Розібрати новоутворені слова за будовою. 2/Увести в речення слово молоді так, щоб в одному воно було іменником, а в другому — прикметником.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
       1)⇔Дорога⇔ - придорожній (префіксально - (суфіксальний спосіб) ; - дорожній - (суфіксальний спосіб); Це усі можливі способи творення слова .ДОРОГА. Розбір слів за будовою: Придорожній  - при-  - префікс ; -дорож -  - корінь(чергування г⇒ж); -н- - суфікс; - ій - закінчення; придорожн - основа слова; Дорожній - дорож - корінь(також чергування); -н- - суфікс; -ій - закінчення; дорожн  - основа слова;          ⇔Мова⇒  - мовний( суфіксальний спосіб);  - перемовини (префіксально-суфіксальний спосіб);  - передмова - (префіксальний спосіб); Мовний - мов - корінь; -н-  - суфікс; -ий - закінчення; мовн  - основа слова; Перемовини - пере-  - префікс; -мов- корінь; -ин - - суфікс; -и - закінчення; перемовин - основа слова; Передмова - перед - префікс; -мова - корінь; передмова - основа слова; 2)Молоді голуби красиво пурхали у повітрі , наче пушинки. На весіллі молоді були вдягнені в українські народні костюми.