1.Виберiть формулу сполуки,яка може бути тiльки окисником: а)NH3; б)PH3; в)KNO3; г)KCI 2.Визначте кiлькiсть я- звязкiв у молекулi етилену:а)1; б)2; в)3; г)63.У результатi яких реакцiй можна отдержати натрiй гiдрооксид: а)NaCl+H...

1.Виберiть формулу сполуки,яка може бути тiльки окисником:  а)NH3; б)PH3; в)KNO3; г)KCI  2.Визначте кiлькiсть я- звязкiв у молекулi етилену: а)1; б)2; в)3; г)6 3.У результатi яких реакцiй можна отдержати натрiй гiдрооксид:  а)NaCl+H2O ->  б)NaNO3+KOH ->  в)Na2SO4+Ba(OH)2 ->  г) Na+H2O ->
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 в 2 вроде 6 3 в,г ________________