1)Вказати речовини з ковалентним полярним звязком:Fe2H2,HF,NaF,HCl,CF4,N2,CCl4,H2S 2)написати електроні і структурні формули таких речовин:H2,HCl,NH3,KBr 3)пояснити утворення таких молекул,визначити тип хімічного зв'язку:H2S,Ph...

1)Вказати речовини з ковалентним полярним звязком:Fe2H2,HF,NaF,HCl,CF4,N2,CCl4,H2S 2)написати електроні і структурні формули таких речовин:H2,HCl,NH3,KBr 3)пояснити утворення таких молекул,визначити тип хімічного зв'язку:H2S,Ph3,J2,NaS 4)Визначити валентність і ступінь окисненняв іоні H3O 5)Визначити ступінь окиснення у таких сполуках N2O4,(NH4)2,CO3,No2 6)Підібрати коефіцієнти та пропущені сполуки у такому рівнянні HNO3+-Cu(NO3)2+-+-NO2 7)Здійснити перетворення S-SO2-SO3-Na2SO4 H2S - H2SO4 8) Вказати кількість електронів що приймали участь у таких перетвореннях H2SO4-S 2+ 0 0 3+ Zn+Hcl- NH3-N2 Mg-Mg Fe-Fe Al+O2- 9)Лужний метал I групи має гідроксид з молекулярною масою 40,Визначте цей метал 10)При взаємодії 12 грамм двовалентного металу з водою виділилося 6.72л, водню.Визначте метал 12)Визначте типи кристалічних граток у таких сполуках:K2S,SBr6,CS2,NaCl.Та намалюйте їх
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
как то много заданий! мне кажется это не правильно