1.Яка з подій відбулася не з часів Ярослава Мудрого? 2.Ісорики називають Київську Русь часів роздробленості: 3.Варяги називали Київську Русь "гердерикою",що у перекладі означає 4.З яким князем у літописах повязана перша згадка ...

1.Яка з подій відбулася не з часів Ярослава Мудрого? 2.Ісорики називають Київську Русь часів роздробленості: 3.Варяги називали Київську Русь "гердерикою",що у перекладі означає 4.З яким князем у літописах повязана перша згадка назви "Україна": 5.Під якими назвами зустрічається назва "половці" у різних джерелах?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ТОЛЬКО ЧТО ОТВЕЧАЛ НА ТЕСТЫ 1 Б 4 В 5 Б