1)занадто сухе повітря в приміщенні спричиняє...2)підвищена вологість повітря у приміщенні стає причиною...Скажіть будь ласка!!! Дуже прошу!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Занадто сухе повітряподразнює очі, шкірний покрив і слизову оболонку та може бути причиною виникнення частих головних болів, млявості і загальної втоми, сухості в горлі, також страждають рослини і меблі.
Занадто висока вологість спричиняє появу кліщів плісняви і грибка