2. Доберіть українські відповідники до іншомовних слів. Курйоз, консолідація, інцидент, ексклюзивний, ескалація, фундатор, імпозантний, репродукція, генерація, пролонгація, індульгенція, комфорт, конкуренція, менеджер, ареал

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Курйоз - дивина консолідація - зміцнення, згуртування, об'єднання інцидент - пригода, подія, випадок (як правило, неприємні); непорозуміння ексклюзивний - авторський ескалація - розширення, підсилення  фундатор - засновник імпозантний - показний, поважний репродукція - відбиток, копія генерація - покоління пролонгація - продовження (строку дії) індульгенція - помилування комфорт - затишок, зручність конкуренція - змагання, суперництво менеджер - керівник, впорядник ареал - площа, простір