2 КЛАСС.ЗАМЕНИТЬ МЕСТОИМЕНИЕМ: TIM GRANNY CHILDREN A PUPIL A MOTHER MY SON MY FRIENDS AND I A FROG TIM AND BOB TIM AND I HIS TOYS HER TOY

Гость
He She They It She He We It They We It It
Гость
He She They He/She She He We It They We They It