2) Найдите разность наибольшего и наименьшего числа,удовлетворяющих условию: 200 больше а больше 300

2) Найдите разность наибольшего и наименьшего числа,удовлетворяющих условию: 200>а>300
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бісектриса рівнобедреного трикутника дорівнює основі тому основа теж 12 сантиметрів тоді бічні сторони рівнобедреного трикутника будуть рівні тоді 13 додаємо ще 13 та додаємо 12 сантиметрів з основи буде 38 сантиметрів