2. Складне речення зі сполучниковим підрядним і безсполучниковим зв’язком є в рядку: А Тихо в полі, гай темніє, наступає літній вечір. Б Хто чує себе лиш, хто тільки для себе співа, той не ввійде в майбутнє, не прийме сучасне. ...

2. Складне речення зі сполучниковим підрядним і безсполучниковим зв’язком є в рядку: А Тихо в полі, гай темніє, наступає літній вечір. Б Хто чує себе лиш, хто тільки для себе співа, той не ввійде в майбутнє, не прийме сучасне. В Таке моє давнє правило: ніколи не шкодувати за тим, чого не можна повернути. Г Над завороженим степом стояла така тиша, що було чути, як знизу дихає колос, як згори випадають роси і місячна обніж.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильна відповідь Б