2. У якій сполуці Карбон проявляє ступінь окиснення +2: а) CH4; б) CO; в) CO2; г) K2CO3? 3. Вкажіть елемент відновник, у наведених нижче схемах: а) Al0 – 3ē → Al+3; б) S0 + 2ē → S–2. 4. Вкажіть процес відновлення, у наведених ...

2. У якій сполуці Карбон проявляє ступінь окиснення +2: а) CH4; б) CO; в) CO2; г) K2CO3? 3. Вкажіть елемент відновник, у наведених нижче схемах: а) Al0 – 3ē → Al+3; б) S0 + 2ē → S–2. 4. Вкажіть процес відновлення, у наведених нижче схемах: а) Cr+2 – 1ē → Cr+3; б) S+6 + 8ē → S–2.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.б 3. А-востоновитель     Б- окислитель 4. А-востоновитель     Б-окислитель