Знання, приладдя, навчання, читання, писання, слухання, знамення, кохання, визначення, виховання, гукання, копіювання, відзначення, вивчення, малювання, співання, розмальовування, наносення, трудіння, зростання.
Читання, знання, рівняння, уміння, вміння, завдання, розв'язання, порівняння, запитання, закінчення, креслення, обчислення, вимірювання, створення, зображення, проміння, показання, навмання, використання, додавання.