3 класс: помогите перевести на казахский: У меня есть подруга.Её зовут Вика.У Вики сегодня день рождение.Я хочу ей подарить книгу для девочек.Книга очень интересная,познавательная и полезная.Я думаю ей очень понравится эта книга!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің бір құрбым бар. Оның аты Вика. Виканың бүгін туған күні. Мен оған қыздарға арналған кітап сатып алғым келеді. Кітап өте кызыкты және пайдалы. Менің ойымша оған бул кітап өте қатты ұнайды