3 КЛАСС. Вызначце агульныя прыметы тэкстау. Выберыце правильныя адказы и запишице их.1. Яны маленькия2.Яны маюць сваю тэму3. Яны складаюцца з гукау4. Яны складаюцца са сказау. Усе сказы у их звязваюцца па сэнсу5. Яны маюць (ци ...

3 КЛАСС. Вызначце агульныя прыметы тэкстау. Выберыце правильныя адказы и запишице их. 1. Яны маленькия 2.Яны маюць сваю тэму 3. Яны складаюцца з гукау 4. Яны складаюцца са сказау. Усе сказы у их звязваюцца па сэнсу 5. Яны маюць (ци да их можна прыдумаць) загалоуки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2) яны маюць сваю тэму 4) яны складаюцца со сказау. Усе сказы з iх звязываюцца пго сэнсе 5) яны маюць загалоукi