3 речення з присвійними займенниками, та 3 речення з вказівними займенниками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З присвійними: 1. Мій годинник поспішав на одну годину. 2. Її манера поведінки була доволі стриманою. 3. Наш клас зайняв перше місце у конкурсі. З вказівними: 1. Цей хлопчик дуже нечемний! 2. От такого я спіймав кота! 3. Той чай мені сподобався більше.