3. Укажіть, яким кольором буде зафарбовано виділений фрагмент у середовищі графічного редактора Paint за вибору вказівки Очистити а) білим кольором б) кольором, що збігається з фоном малюнка в) кольором фону, що встановлен...

3. Укажіть, яким кольором буде зафарбовано виділений фрагмент у середовищі графічного редактора Paint за вибору вказівки Очистити а) білим кольором б) кольором, що збігається з фоном малюнка в) кольором фону, що встановлений на палітрі г) чорним кольором
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а ...............................