30 баллов помогите с переводом, пожалуйста.Только пожалуйста не используйте онлайн переводчики, они косо переводят.

30 баллов помогите с переводом, пожалуйста. Только пожалуйста не используйте онлайн переводчики, они косо переводят.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
"Қазақстан" қонақуйі Алматыдағы ен биік,адемі ғимараттарынын бірі.Бул қонақ уй достық пен абай данғылында орналасқан.Қонақ уйдін ар нөмірі оте таза."казахстан" конакуйі алемдегі төрт жулдызды конакуйлердін бірі болып табылады.Ол жерде бір адамдық,екі адамдық жане люкс нөмерлерде бар.Барлық нөмірлерде тоназткык,радио,теледидар,сейф,ванеа,душ бар.