30 баллов! Составьте пожалуйста маленький текст "что я ел, пил в ближайшие 2 дня?"Продукты самые обычные кашу, яйца, сок, чай -завтраккуринный суп, вода, чай - обедмясо с овощами, картофель с овощами, вода, молоко - ужин.

30 баллов! Составьте пожалуйста маленький текст "что я ел, пил в ближайшие 2 дня?" Продукты самые обычные кашу, яйца, сок, чай -завтрак куринный суп, вода, чай - обед мясо с овощами, картофель с овощами, вода, молоко - ужин.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Yesterday i ate cereal and eggs and drank juice for breackfast, for lunch i had soup and drank tea, and for dinner i had meat with vegetables and drank milk.
Гость
Yesterday I ate porridge and drank coffee with milk for breakfast, for lunch I had chicken soup and I drank tea, and for dinner I had meat with vegetables and I drank water. Tomorrow I  will eat eggs and I will drink tea for breakfast,for lunch I will have salad and chicken ,I will drink orange juice, and for dinner I will have mashed potatoes and fish and I will drink milk.