36 кг макаронів розфасували у 9 однаковіх пакетів. Скільки потрібно таких пакетів щоб розфасувати ще 28 кг макаронів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Твір" героїзм та мужність -ознака лицарських чеснот українських козаків")Виручіть будь-ласка мені дуже потрібно ,сьогодні чомусь в голову нічого нелізе)))))(((плііііз))))
Гость
1. 36/9=4(кг) макарон у кожному пакетикі. 2. 28/4=7(шт) пакетиків.