36 хлопчиків і 18 дівчаток для участі в змаганнях розділилися на команди,по 9 учнів у кожній команді.Скільки команд брало участь у змаганнях?розвязок двома способами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вариант 1: Знайдемо кiлькiсть усiх дiтей: 36 хл + 18 дiв = 54 дiтей. Знайдемо кiлькiсть команд: 54 дiтей : 9 дiтей = 6 команд. Вiдповiдь: Всього 6 команд. Варiант 2: Знайдемо кiлькiсть хлопцiв у командi: 36 хл : 9 дiтей = 4 хл. Знайдемо кiлькiсть дiвчаст у командi: 18 дiв : 9 дIтей = 2 дiв. Знайдемо кiлькiсть команд: 4 + 2 = 6 команд. Вiдповiдь: Всього 6 команд.