4 кг груши коштують 84 гр.скільки гривень коштують 6 кг таких груш? а)84×4:6 б)84:4×6 в)84:6:4
4 кг груши коштують 84 гр.скільки гривень коштують 6 кг таких груш? а)84×4:6 б)84:4×6 в)84:6:4
Ответ(ы) на вопрос:
Правильна відповідь б)84:4×6.
Пояснення:
84:4 = 21 гр коштує 1 кг груш
21*6 = 126 гр кощтує 6 кг груш
Не нашли ответ?
Похожие вопросы