4 клас 2 частина вправа 16 16. 1.Розглянь малюнок. Чи впізнав ти птахів - горобця та     іволгу? Прочитай текст.                Біологічний Годинник   Рослини й тварини володіють відчуттям часу.Кожна з них, підкоряючись ритмові...

4 клас 2 частина вправа 16 16. 1.Розглянь малюнок. Чи впізнав ти птахів - горобця та      іволгу? Прочитай текст.                 Біологічний Годинник    Рослини й тварини володіють відчуттям часу. Кожна з них, підкоряючись ритмові біологічного годинника, прокидається в певний час.    Соловейко і жайворонок-юля прокидаються близько другої години ночі. На початку третьої годи- ни - перепілка, польовий жайворонок, зозуля, іволга, кропив'янка, горихвістка. О четвертій годині вилітають "на роботу" шпаки, трясогузки. Близько шостої залишають свої гнізда горобці. 2. Знайди в тексті числівники. Постав до них питання. 3. Які ще тварини та рослини, крім названих у тексті, можуть орієнтувати нас у часі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Другої години, третьої години, четвертій годині, шостої . Коли? Дятел , далі пошукай в Інтернеті