4 предложения на күшейтпелі шырау. 4 предложения на салыстырмалы шырау.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  Күшейтпелі ШЫРАЙ ?                                                                                             1)Астана қаласында ұп-ұзын ғимараттар бірінен-бірі жалғасады.                   2)  Бүгін ауа-райы сап-салқын.                                                                           3) Тойда барлығы бірдей қып-қызыл түстес көйлек киді.                                    4) Арманнын үйіне мектеп жап-жақын орналасқан.