4 приметы и народных высказываний из "Планетника" Б.Харчука.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
• «…Птиці — тлумачать явища природи, а звірі охороняють її. …Бусли рано відлетіли у вирій, білки полиняли до тепла — це віщувало теплу зиму. …Осінь відповідає весні — і прикладав осінні дні до весняних, які ще колись настануть». • «Він пригадав зиму, вираховував, які зимові дні співпадають з літніми: виходило — міцні водохрещенські морози відгукнулися спекою». • «Журавлі відлітають у вирій, накурликували йому зі свого прощального ключа, коли повернуться, а ведмідь, залягаючи в барлогу, сповіщав своїм ревінням перед зимовою сплячкою, коли прокинеться. І зайці приплигували обгризати щепи, та він виносив їм сіно, щоб не псували молодняка, залишали пучки своєї шерсті, як знак, коли вони перший раз окотяться. Одначе головне віщували сонце, місяць і зорі…» • «…Зима без снігу — рік без хліба».