4-тапсырма.Төмендегі берілген сөздерден сөйлемдер құраңдар. Ана тілі,үйрену,жаттау,өлең,кездесу,білу,аудару.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ана тілін жастайынан уйрену керек . олен , такпактард жаттау , оны аудара білгені озіне де жақсы. кейбир жерлерден кездеседи билмейтинин озинин ана тилин и аудара алмайтынын
Гость
Ана тілін жастайынан үйрендік.ана тіліне арнап олең, жазып,оны жаттау және аудару саған да болашақта керек болды. Ана тілінде жазылған олең ,жырлар басқада жерде кездесуі мүмкін. Перевод: Мы с детства учила наш родной язык.Если ты сочинили для него стихотворение, и выучил его и перевидешь будущем тебе и будет нужен.Ты можешь встретить в некоторых странах где написаны стихотворение на родном языке. отметь как лучший пж удачи