4. Визначте тип службового листа. Відредагуйте його текст, підкресліть типові мовні звороти, уживані в листі. Вельмишановний пане Сидоренко! Щодо нашої домовленості надсилаємо Вам запрошення на участь у науковій...

4. Визначте тип службового листа. Відредагуйте його текст, підкресліть типові мовні звороти, уживані в листі. Вельмишановний пане Сидоренко! Щодо нашої домовленості надсилаємо Вам запрошення на участь у науковій конференції, що відбудеться 25-27 жовтня 2015р. Вашу доповідь на тему: «Мистецтво ділового листування внесено до програмки конференції. Оргкомітет забезпечує проживання в готелі на період проведення конференції. Не забудьте, що реєстрація учасників конференції проводитиметься 25 жовтня з 10:00 год. З повагою …
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лист-нагадування Вельмишановний пане Сидоренку! Згідно нашої домовленості надсилаємо Вам запрошення до участі в науковій конференції, що відбудеться 25-27 жовтня 2015 р. Тема Вашої доповіді "Мистецтво ділового листування" внесено до програми конференції. Оргкомітет забезпечує Ваше проживання в готелі на період проведення конференції. Нагадуємо, що реєстрація учасників конференції розпочинається 25 жовтня о 10.00 год. З повагою ....