4 вопроса с ответами на казахском пппппппппппппплллллллллллллллиииииииизззззззззззззззззззззззззз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Қазіргі Астана бұрын қандай атпен белгілі болған? Ақмола 2.Қазақстан тəуелсіздікке қашан қол жеткізді? 1991.ж. 3.Н.Ə.Назарбаев қандай жарлық айтты?Ақмола қаласы -мемлекет астанасы. 4.Қазақстанның ел ордасы? Астана. отметь как лучший пж удачи