4. Вставьте в предложение модальный глагол (can, may, should, must). 1. Companies … not abolish trading rules. 2. Overtime …. be paid at a premium to the basic rate of pay. 3. … I come in? 4. Companies … have assistant of gene...

4. Вставьте в предложение модальный глагол (can, may, should, must). 1. Companies … not abolish trading rules. 2. Overtime …. be paid at a premium to the basic rate of pay. 3. … I come in? 4. Companies … have assistant of general managers.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Can 2.Should 3.Must 4.May