4. Знайдіть і виправте помилки у наведених цитатах і посиланнях. Розставте необхідні розділові знаки. 1.1. Як зазначав Семюель Клеменс “Кожна людина вважає себе неповторною але жодна людина не розуміє як дивує цим інших. Навіть...

4. Знайдіть і виправте помилки у наведених цитатах і посиланнях. Розставте необхідні розділові знаки. 1.1. Як зазначав Семюель Клеменс “Кожна людина вважає себе неповторною але жодна людина не розуміє як дивує цим інших. Навіть ті хто лестить вам витончено і приємно, вважають що ви – ніщо порівняно з ними і сміються глибоко в душі з вашої втіхи їхніми компліментами”.(№35; ст. 15). 1.2. “Під час проведеня випробувань слід ретельно дотримуватись інструкції з правил безпеки та технічної експлуатації приладдя а також у кожну годину обов’язково дзвонити за вказаними номерами служби технічної експертизи.” [Див. «Інструкція 15».]. 5. Знайдіть і виправте помилки. 1. «Культура української мови»: Довідник / За ред. Русанівського В.М. К., 1990. 223 стор. 2. Н.Д.Бабич Основи культури мовлення. – Львів, 1990 рік. 3. Пилинський М. М. Мовна норма і стиль. К.: 1976 р.,445 стор.. 4. Л.В.Струганець «Культура мови. Словник термінів.» Тернопіль, 2000. 5. Теоретичні основи культури мови Струганець Л.В. – Т., 1997 рік., 333ст. 6. Новое в зарубежной лингвистике: Выпуск 20. М., 1988. 7. «Актуальные проблемы культуры речи». – М. журнал „Родная речь”,№4, 1970. 8. Головин Б. Н. Основы культуры речи. – Москва, 1988р.. 6. Перетворити подані речення в позицію списку літератури. А) Монографія Г.Д. Харламповича, Ю.В. Чуркіна «Фенолы» [Текст] обсягом 376 с, яку було видано 1974 року в Московському видавництві «Химия». Стаття А. Винник «Використання жирів у харчовій промисловості», розміщена на 56-59 сторінках збірника праць «Актуальні проблеми сучасної хімії» в одинадцятому випуску, який вийшов 2000 року за загальною редакцією В. Петренка у Донецькому видавництві «Факел». Стаття С. В. Дончина «Іноземні інвестиції в машинобудуванні», вміщена на 24-25 сторінках у другому номері 1994 року журналу «Питання економіки». Навчальний посібник Н. Бабич «Основи культури мовлення» обсягом 232 сторінки було видано 1990 року Львівским видавництвом «Світ». Стаття М. Григор'єва «Розвиток хімічної промисловості у ринкових відносинах», вміщена 51-59 сторінках збірника праць «Актуальні проблеми сучасної хімії» в сьомому випуску за загальною редакцією П. Іваненка і видано 2001 року у Сумському видавництві «Зоря». Б) Стаття С. Корольова «Організаційний менеджмент на підприємствах нафтохімії» вміщена у журналі «Виробництво і використання еластомерів» 2006 року у першому номері на 21-26 сторінках. Довідник авторів М.Л. Лівшица та М.Н. Пшіялковського «Лакокрасочные материалы» [Текст] обсягом 360 с. видано 1982 року московським видавництвом «Химия». Стаття К. Фолькмана «Підприємництво - академічна дисципліна нового століття» надрукована на 18-21 сторінках 2006 року в другому номері журналу «Вища школа». Підручник „Огнеупоры и их применение" за загальною редакцією Я. Інамури виданий 1984 року Московським видавництвом «Металлургия» і має 445 сторінок. Стаття І.Романової «Управление основным капиталом» надрукована у 2004 році на 9-16 сторінках п’ятого номера журналу «Финансы и кредит». Монографія Є. Стоянової та М. Штерна «Финансовый менеджмент» [Текст] обсягом 286 с, яку було видано 2000 року в Московському видавництві «Перспектива».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Як зазначав Семюель Клеменс: “Кожна людина вважає себе неповторною, але жодна людина не розуміє як дивує цим інших. Навіть ті, хто лестить вам витончено і приємно, вважають, що ви – ніщо порівняно з ними і сміються глибоко в душі з вашої втіхи їхніми компліментами”.(№35; ст. 15). 1.2. “Під час проведеня випробувань слід ретельно дотримуватись інструкції з правил безпеки та технічної експлуатації приладдя, а також у кожну годину обов’язково дзвонити за вказаними номерами служби технічної експертизи.” [Див. «Інструкція 15».].