48 ТЕНІСНИХ МЯЧИКІВ РОЗКЛАЛИ У МАЛІ СІТКИ ПО 6 МЯЧИКІВ У КОЖНУ А 15 ВОЛЕЙБОЛЬНИХ У ВЕ?

48 ТЕНІСНИХ МЯЧИКІВ РОЗКЛАЛИ У МАЛІ СІТКИ ПО 6 МЯЧИКІВ У КОЖНУ А 15 ВОЛЕЙБОЛЬНИХ У ВЕ??ИКІ СІТКИ ПО 3 У КОЖНУ. СКІЛЬКИ ВЬОГО СІТОК ВИЙШЛО?нужно разрешить в 2 способа!
Гость
48:6=8сітокмалі 15:3=5сіток великих 8+5=13 всього сіток