5. Исправь ошибки-зачеркни лишнее слово. 1. I didn`t walk the dog last night yesterday. 2. Tanya didn`t watched a vide

5. Исправь ошибки-зачеркни лишнее слово. 1. I didn`t walk the dog last night yesterday. 2. Tanya didn`t watched a video two days ago. 3. Did you usually skate yesterday? 4. Mila visited Skotland in the 2011.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1I didn't walk the dog last night. 2Tanya didn't watch a video two days ago. 3Did you skate yesterday? 4Mila visited Scotland in 2011.