5 речень з дiеприкметником

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Незорана земля — не зорана хазяїном земля. 2. Незасіяне поле — не засіяне зерном поле. 3. Невитрачена сила — не витраченаі юнаком сила. 4. Неполиті квіти — не политі дощем квіти. 5. Незакінчений портрет —  не закінчений вчасно портрет.
Гость
Наче зачарований велетень, стояв ліс. Людина народжена для щастя. Він стояв змерзлий від холоду. Варений лук мені не сподобався. Невідомий чоловік запитав мене.