5 речень з загальними назвами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це місто дуже красиве. Марс планета червоного кольору. Афродіта - це одна із богинь, якій поклонялися древні Греки. Пушок виріс із маленького кошеняти в великого, товстого кота. Сергій весь день був у поганому настрої.
Гость
- Я жду тебе біля ДК "Енергетік " .  - Мене звуть Марійка, а тебе ? .. - Наша театральна студія має назву "Вільний простір "  - Вивчи вірш " Заповіт "  - Зустрічаемося біля магазина " Сільпо "  - Я живу у Кієві . - На новорічні свята, я поїду до Львова.  7 чтоб наверняка .