5. У якому всі іменники є абстрактними назвами? А. Відвідини, процес, втіха, пілот. Б. Свобода, вдячність, дерево, місто. В. Сум, запрошення, опіка, піклування. Г. Входини, гуманізм, жаба, жало.  6. У якому рядку всі іменники є...

5. У якому всі іменники є абстрактними назвами? А. Відвідини, процес, втіха, пілот. Б. Свобода, вдячність, дерево, місто. В. Сум, запрошення, опіка, піклування. Г. Входини, гуманізм, жаба, жало.   6. У якому рядку всі іменники є абстрактними назвами? А. Клен, вітер, думка, ім’я. Б. Син, мрія, надія, ніч. В. Любов, мама, честь, золото. Г. Велич, грубість, сухість, канікули.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У 5 відповідь : ВУ 6 відповідь: Г