5.Учень задумав двоцифрове число, в якого цифра десятків на 3 меншавід цифри одиниць. Якщо це число поділити на суму його цифр, то вчастці буде 4 і в остачі 6. яке число задумав учень?6.Периметр трикутника дорівнює 42 см. Мед1а...

5.Учень задумав двоцифрове число, в якого цифра десятків на 3 меншавід цифри одиниць. Якщо це число поділити на суму його цифр, то вчастці буде 4 і в остачі 6. яке число задумав учень? 6.Периметр трикутника дорівнює 42 см. Мед1ана ділить його на два  трикутника, периметри яких дорівнюють 24 см і 28 см. Обчислити  довжину медіани.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5. число равно 10х+у, тогда х+3=у, если подставить то число равно 11х+3 за условием 11х+3=4*(х+у) + 6 11х+3=4*(х+х+3)+6 х=5 у=8 искомое число 58 6.  a+b+c=42 за условием m+a+c/2=24 m+b+c/2=28 это система, добавим два уровнения 2m+a+b+c=52 так как a+b+c=42 2m+42=52 m=5