6 клас За 8 кг цукерок сплатили стільки, скільки за 12 кг печива.Знайти вартість 1 кг цукерок і 1 кг печива, якщо кілограм цукерок коштує дорожче, ніж кг печива на 2,6 грн
6 клас
За 8 кг цукерок сплатили стільки, скільки за 12 кг печива.Знайти вартість 1 кг цукерок і 1 кг печива, якщо кілограм цукерок коштує дорожче, ніж кг печива на 2,6 грн
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8(х+2,6)=12х
12х-8х=20,8
4х=20,8
х=20,8/4
х=5,2 грн печиво
5,2+2,6=7,8 грн цукерки
Не нашли ответ?
Похожие вопросы