6 класс Ю.А. Каморова дополнить приложения My teacher name is... My friend names are... My country tlag is... My parent names are...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My teacher name is Olga Ivanovna my friend names are Sasha,Dasha,Kirill my country flag is white,blue,red my parent names are Andrey,Irina
Гость
My teacher name is (имя и фамилия учителя по английскому) My friend names Vanya and Dima My country tlag (флаг страны) My parent names are ( имена родителей)