6. Позначте речення, яке є поширеним: А Богдан із Тарасом пасуть задніх. В Фільм виявився цікавим. Б Деякі випускники стали журналістами. Г Налетів сильний вітер. 7. Позначте речення з неузгодженим означенням: А Братова шапк...

6. Позначте речення, яке є поширеним: А Богдан із Тарасом пасуть задніх. В Фільм виявився цікавим. Б Деякі випускники стали журналістами. Г Налетів сильний вітер. 7. Позначте речення з неузгодженим означенням: А Братова шапка лежала на стільці. В День видався надзвичайно теплим. Б На десерт подали бісквіт у шоколаді. Г Сонце подарувало землі своє тепло. 8. У якому реченні вжито прямий додаток: А. З вітальні ллються звуки, веселі, радісні. Б. Як же вірять у весну ці обмерзлі гілки на деревах. В. Везе Марко Катерині сукна дорогого, а батькові шитий пояс шовку червоного, а наймичці на очіпок парчі золотої. Г. Дуб із дубом стали рядом, гомоніли древнім ладом. 9. Односкладним узагальнено-особовим є речення: А Кожна частина Землі є центром Землі. Б З жартами – і дорога коротша. В Своєї мови рідної і свого рідного звичаю вірним серцем держітеся. Г У вовчому лігві панує овечий дух. 10. Виділіть означено-особове речення: А За смерть сильніше лиш кохання. Б І ось іду по осінньому лугу, збиваю з трави молоду росу. В Лежачий камінь мохом обростає. Г Висоти лише тоді вважаються взятими, коли їхні вершини вінчаються прапором. 11. Укажіть безособове речення: А. Проте щось кликало сюди вогнисте створіння з гострою мордочкою й нащуленими вухами. Б. Після обіду йому було невесело сидіти дома. В. Ранком вивели їх із казарми на двір, розставили лавами. Г. У селі побудували нову школу. 12. Неповним є речення: А Коли я згадую покійного батька, то вертаюсь думками до дитинства. Б Блакитне небо дихало на землю теплом. В Є тисячі доріг, мільйон вузьких стежинок, є тисячі ланів, але один лиш мій. Г Раз якось був тихий вечір.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6-б 7-в 8-а 9-в 10-б 11-б 12-в