6 речень з відокремленими означеннями)) допоможіть будь ласочка)) треба дуже зараз!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Катруся, одягнута у просту білосніжну блузку, пішла до школи на свято.(дієприкм.зворот стоїть після озн.слова) Осяяне ласкавим сонячним світлом, привітно блискотіло небо. (дієприкм.зворот відділене від озн.слова іншими членами речення) Веселий, натомлений іграми Петро, купивши у магазині хліб, радісно поспішав додому.( перед озн.словом) Це основні позиції дієприкметн.звороту по відношенню до означув.слова.Правила написання при різних позиціях вказані вище.