№6 с.107 Уяви, що ти отримав листа від англомовного друга. У своєму листі він/вона просить тебе розповісти про зиму в Україні і про те, як люди проводять зимові канікули/відпустки. Напиши відповідь На английском с переводом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello (имя друга)! In Ukraine winter are cold.In winter children has got many games and sports.Children make a snowman,go ice-skating,play hoccey and inc. And what you doing in Winter? Your (твое имя).